Başrollerini Kate Winslet ve Justin Timberlake‘in paylaştığı Wonder Wheel filminin senaryo detayları gizli tutulurken; hikâyenin merak uyandıran atmosferi yavaş yavaş netlik kazanıyor. Woody Allen’ın heyecanla beklediğimiz filmi Wonder Wheel 22 Aralık’ta vizyona giriyor!

Woody Allen‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapım seyirciyi geçmiş dönemlere sürüklüyor. Aldatmanın gölgesindeki efsanevi bir aşkı konu alan film, ekrana dört ayrı karakteri taşıyor. Oyunculuk hayallerini bir kenara bırakıp garsonluk yapan Ginny, eşi Humpty, kızı Carolina ve senarist olmak isteyen genç Mickey’nin yaşamına tanıklık eden hikâye ödül sezonunda dikkatleri üzerine çekebilir. Zira yönetmen filmden bir hayli umutlu görünüyor.

Ajandanıza Not Düşün, Wonder Wheel 22 Aralık’ta Vizyonda!

woody-allenın-son-harikası-wonder-wheelden-yeni-görseller-yayınlandı-2-filmloverss

Birbirinden heyecan verici görsellerin ve Türkçe afişin yayınlandığı Wonder Wheel, Woody Allen’ın filmografisinde hangi sıralarda yer alacağı merak konusu.

Filmin konusu ise kısaca şöyle;

Wonder Wheel, 1950’lerde Coney Adası’ndaki lunaparkın kalabalığı içinde hayatları kesişen dört karakterin hikayesini anlatıyor: Sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan, bir zamanların aktristi, şimdinin garsonu Ginny (Kate Winslet); onun atlı karınca operatörü, kaba saba kocası Humpty (Jim Belushi), babası Humpty ile uzun yıllar konuşmamış olsa da şimdi onun evinde gangsterlerden saklanan Carolina (Juno Temple) ve oyun yazarı olmanın hayaliyle yaşayan yakışıklı ve genç cankurtaran Mickey (Justin Timberlake). Sinematografisi Vittorio Storaro’ya ait olan film, 1950’lerin tablo gibi güzellikle dolu Coney Adası’nı fon alan bir tutku, şiddet ve ihanet hikayesi.

WonderWheel_afis-filmloverss

woody-allenın-son-harikası-wonder-wheelden-yeni-görseller-yayınlandı-7-filmloverss

woody-allenın-son-harikası-wonder-wheelden-yeni-görseller-yayınlandı-4-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi