Tom Hardy’nin başrolünde yer aldığı ve ilk sezonu oldukça beğenilen Taboo, 2. sezon onayını aldı. 

Beyazperdenin son zamanlardaki gözde oyuncularından Tom Hardy‘nin usta yönetmen Ridley Scott’la birlikte yapımcılığını üstlenip başrolünde yer aldığı, ayrıca Locke’ta Tom Hardy ile birlikte çalışan Steven Knight’ın senaryosunu kaleme aldığı Taboo, yayınlanan fragmanlarının ardından merakla beklenilen diziler arasından yerini almıştı.

James Keziah Delaney isimli bir adamın hayatının son 10 yılını Afrika’da geçirdikten sonra 1814 yılında doğduğu şehir Londra’ya geri dönmesini, babasının kendisine mirası olan şirketten geriye kalanlarla kendine yeni bir hayat kurmaya çalışmasını ve karanlık aile sırlarının ortaya çıkmasıyla yaşadığı olayları anlatan Taboo’nun ilk sezonu, 7 Ocak’ta başlamasının ardından oldukça beğenilmişti. Tom Hardy’nin performansıyla konuşulan dizinin IMDb’nin Top 250 dizi listesinin 54. sırasında yer alması da bu başarının bir göstergesi.

taboo-4-bolum-zilpha-lorna-filmloverss

FX’ten Güzel Haber: Taboo 2. Sezon Onayını Aldı

Son olarak Şubat ayının son haftasında yayınlanan 8. bölümüyle ilk sezonu sona eren Taboo’nun yeni sezonu hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı, ta ki şimdiye kadar. Dizinin ilk sezonunu hem tarzı hem de reytingleri bakımından oldukça beğenen yayıncı kanal FX, Taboo’nun 2. sezonuna hazır olduklarına dair bir açıklama yaptı.

Ancak şu sıralarda çekimlerine yakın zamanda başlanması Triple Frontier ve Fonzo gibi filmlerin kadrosunda yer alan Tom Hardy’nin dizi için takvimini ayarlaması gerekiyor. Bu durumda bu yıl içinde çekilse bile Taboo’nun 2. sezonunun 2018 yılında geleceğini tahmin edebiliriz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi