*Filmlerin isimlerinin üzerine “tık”layarak filmler hakkında detaylı bilgilere ve fragmanlara ulaşabilirsiniz.

          Tarih     Saat  Atlas Sineması  Beyoğlu Sineması  Nişantaşı City’s
  11:00   Hayalimdeki Aşk  Duvar  Yanlış
   13:30   No  Cennetteki Çöplük  Savaşın Gölgesinde
29 Eylül 2012 16:00   Düşler-Diyarı  Marley  Başka Bir Kadın
Cumartesi 19:00   Meleklerin Payı  Gölgede Dans  Biz ve Ben
  21:30   Aşk  Duvar  Tutku
         
  11:00  Tüm Arzularımız  Savaşın Gölgesinde  Baştan Al
  13:30  Duvar  Katil Joe  Ben, Anna
 30 Eylül 2012 16:00  W.E  Tepelerin Ardında  Koşulsuz Sevgi
 Pazar 19:00  Sevmek Gibi  Savaşın Gölgesinde  Onur Savaşı
  21:30  Tutku  Acı  Hayvanat Bahçesinden…
         
  11:00  Başka Bir Kadın  Dördüncü Kuvvet  İtaat
  13:30  Ben, Anna  Duvar  Kara Oyun
01 Ekim 2012 16:00  Jack ve Diane  Marley  Hayvanat Bahçesinden…
Pazartesi 19:00  Gölgede Dans  Cennetteki Çöplük  Kayıp Çocukluk
  21:30  Onur Savaşı  Sevmek Gibi  Kapı
         
  11:00  Koşulsuz Sevgi  Gölgede Dans  Kayıp Çocukluk
  13:30  Dördüncü Kuvvet  No  Baştan Al
02 Ekim 2012 16:00  Hayalimdeki Aşk  Ben ve Sen  Onur Savaşı
Salı 19:00  Havana’da 7 Gün  Sevmek Gibi  Meleklerin Payı
  21:30  Aşk  Cennetteki Çöplük  Düşler-Diyarı
         
  11:00  Tutku  Ben ve Sen  Aşk
  13:30  Meleklerin Payı  Düşler-Diyarı  Süperstar
03 Ekim 2012 16:00  Onur Savaşı  Havana’da 7 Gün  Yanlış
Çarşamba 19:00  Hayvanat Bahçesinden…  Kapı  Biz ve Sen
  21:30  Acı  No  Hayalimdeki Aşk
         
  11:00  Biz ve Ben  Sevmek Gibi  Jack ve Diane
  13:30  Savaşın Gölgesinde  Meleklerin Payı  No
04 Ekim 2012 16:00  Süperstar  Aşk  Seyyar Ev
Perşembe 19:00  Kapı  Düşler-Diyarı  Tetikçiler
  21:30  Tepelerin Ardında  Çocuklar  Havana’da 7 Gün
         
  11:00  Asla Pişman Olma  Kapı  Ben, Anna
  13:30  Anton Corbijn ile İçli Dışlı  Havana’da 7 Gün  Seyyar Ev
05 Ekim 2012 16:00  Tepelerin Ardında  Acı  Tutku
Cuma 19:00  Biz ve Ben  Koşulsuz Sevgi  Katil Joe
  21:30  Hayalimdeki Aşk  Tüm Arzularımız  Kara Oyun
         
  11:00  Seyyar Ev  Dördüncü Kuvvet  Asla Pişman Olma
  13:30  Kayıp Çocukluk  Koşulsuz Sevgi  Anton Corbijn ile İçli Dışlı
06 Ekim 2012 16:00  Marley  Tepelerin Ardında  Tüm Arzularımız
Cumartesi 19:00  W.E  Çocuklar  İtaat
  21:30  Tetikçiler  Ben ve Sen  Baştan Al
         
  11:00  Ben ve Sen  Tüm Arzularımız  Anton Corbijn ile İçli Dışlı
  13:30  Çocuklar  Dördüncu Kuvvet  Asla Pişman Olma
07 Ekim 2012 16:00  Kara Oyun  Katil Joe  Yanlış
 Pazar 19:00  İtaat  Acı  Süperstar
  21:30  Katil Joe  Başka Bir Kadın  Jack ve Diane
         

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi