Fil’m Hafızası’ndan skoru bol tematik bir gece: “Bu Da Mı Gol Değil” etkinliğinde spor temalı filmler ve eğlence bir arada sunuluyor.

“Filmlerin çoğu futbol maçlarına benzer. Bir genel taktik vardır. Ama topun düştüğü yer ve oyuncuların o anda bulundukları noktalar, eğer kullanabilirseniz, daha iyi oynamanızı sağlar” Stanley Kubrick

Sinemaseverlere farklı ve alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası’nın gelenekselleşen Tematik Gece etkinliğinin Mart ayı teması “Spor”. Sinema ve spor tutkunlarının keyifli bir akşamda bir araya geleceği “Bu da mı gol değil!” etkinliği 28 Mart Cuma saat 21:00’da Salon İKSV’de gerçekleşecek. Hürriyet Gazetesi sinema ve spor yazarı Uğur Vardan ile Radikal Gazetesi spor yazarı Banu Yelkovan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlikte spor sahalarından beyazperdeye taşınmış oyunculardan, spor coşkusunun beyazperdedeki yansımasına; teknik direktörler ve antrenörler ile yönetmenler arasındaki benzerliklerden, set arasında yapılan müsabakalara kadar birçok eğlenceli anı ve kısa filmler spor ve sinema tutkunları ile buluşacak.

uğurvardan

Etkinlikte kısa film gösterimlerinin yanı sıra Türk rock müziği tarihinde ve gelişiminde önemli katkıları olan Kesmeşeker grubundan ve solo projelerinden tanıdığımız Cenk Taner de geceye mini bir solo performansla renk katacak. Hak ettiği değeri görmemiş bağımsız yapıtlara hayat vermeyi amaçlayan Fil’m Hafızası’nın spor dünyasından tanınmış bir kişinin ev sahipliğinde düzenleyeceği “Bu Da Mı Gol Değil!” etkinliğinde spor sahalarından beyazperdeye taşınmış oyunculardan, spor coşkusunun beyazperdedeki yansımasına; teknik direktörler ve antrenörler ile yönetmenler arasındaki benzerliklerden, set arasında yapılan müsabakalara kadar birçok eğlenceli anı ve kısa filmler spor ve sinema tutkunları ile buluşacak. “Bu Da Mı Gol Değil!” etkinliğinde kısa film gösterimlerinin yanı sıra sürpriz ödüllü yarışmalar ve unutulmaz soundtracklerden oluşan canlı müzik performanslarıyla da eğlence gece boyu devam edecek.

Etkinliğin medya sponsorluğunu 2F Magazine ve Beyogluin.com üstlenirken, Karaköy’ün yeni ortak çalışma ortamı Yazane de geceye proje desteği sağlıyor.

Etkinlik biletleri Biletix satış kanalları ya da hizmet bedeli olmadan ana gişe İKSV’den temin edilebilir. Lale Kart sahipleri biletlerini %25’e varan özel indirimlerle alabilir. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli. Ana gişe İKSV pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi