90. Akademi Ödülleri’nde En İyi Film Müziği Oscarı için tam 141 film başvuruda bulundu.

Bu yıl 4 Mart 2018’de sahiplerini bulacak 90. Akademi Ödülleri için 141 film başvuruda bulundu. İlk bakışta The Shape of Water, Phantom Thread, Dunkirk ve The Post ve Blade Runner 2049 yarışta öndeymiş gibi görünüyor.

En İyi Film Müziği Oscarı İçin Başvuruda Bulunan 141 Film

Alien: Covenant – Jed Kurzel
All I See Is You – Marc Streitenfeld
All the Money in the World – Daniel Pemberton
Annabelle: Creation – Benjamin Wallfisch
Band Aid – Lucius
Battle of the Sexes- Nicholas Britell
Baywatch – Christopher Lennertz
Beauty and the Beast – Alan Menken
The Big Sick – Michael Andrews
Blade Runner 2049 – Benjamin Wallfisch ve Hans Zimmer
The Book of Henry – Michael Giacchino
Born in China – Barnaby Taylor
The Boss Baby – Hans Zimmer ve Steve Mazzaro
Boston – Jeff Beal
Brad’s Status – Mark Mothersbaugh
Brawl in Cell Block 99 – Jeff Herriott ve S. Craig Zahler
The Breadwinner – Mychael Danna ve Jeff Danna
Breathe – Nitin Sawhney
Brigsby Bear – David Wingo
Brimstone & Glory – Dan Romer ve Benh Zeitlin
Captain Underpants The First Epic Movie – Theodore Shapiro
Cars 3 – Randy Newman
The Circle – Danny Elfman
Coco – Michael Giacchino
Cries from Syria – Martin Tillman
A Cure for Wellness – Benjamin Wallfisch
Darkest Hour – Dario Marianelli
Despicable Me 3 – Heitor Pereira
The Disaster Artist – Dave Porter
A Dog’s Purpose – Rachel Portman
Downsizing – Rolfe Kent
Drawing Home – Ben Holiday
Dunkirk – Hans Zimmer
Earth: One Amazing Day – Alex Heffes
A Fantastic Woman – Matthew Herbert
The Fate of the Furious – Brian Tyler
Father Figures – Rob Simonsen
Ferdinand – John Powell
Fifty Shades Darker – Danny Elfman
Film Stars Don’t Die in Liverpool – J. Ralph
First They Killed My Father – Marco Beltrami ve Buck Sanders
Get Out – Michael Abels
A Ghost Story – Daniel Hart
Gifted – Rob Simonsen
The Glass Castle – Joel P. West
Going in Style – Rob Simonsen
Good Time – Daniel Lopatin
Goodbye Christopher Robin – Carter Burwell
Gook – Roger Suen
Guardians of the Galaxy Vol. 2 – Tyler Bates
The Hitman’s Bodyguard – Atli Ӧrvarsson
Hostiles – Max Richter
Human Flow – Karsten Fundal
An Inconvenient Sequel: Truth to Power – Jeff Beal
It – Benjamin Wallfisch
Jane – Philip Glass
Jumanji: Welcome to the Jungle – Henry Jackman
Justice League – Danny Elfman
Kepler’s Dream – Patrick Neil Doyle
King Arthur: Legend of the Sword – Daniel Pemberton
Kingsman: The Golden Circle – Henry Jackman ve Matthew Margeson
Kong: Skull Island – Henry Jackman
LA 92 – Danny Bensi ve Saunder Jurriaans
LBJ – Marc Shaiman
Lady Bird – Jon Brion
Lake of Fire – Qutub-E-Kripa
Last Flag Flying – Graham Reynolds
The Lego Batman Movie – Lorne Balfe
The Lego Ninjago Movie – Mark Mothersbaugh
The Leisure Seeker – Carlo Virzì
Let It Fall – Mark Isham
Life – Jon Ekstrand
Logan – Marco Beltrami
The Lost City of Z – Christopher Spelman
Loveless – Evgueni Galperine and Sacha Galperine
Loving Vincent – Clint Mansell
The Man Who Invented Christmas – Mychael Danna
Mark Felt – The Man Who Brought Down the White House – Daniel Pemberton
Marshall – Marcus Miller
Mary and the Witch’s Flower – Takatsugu Muramatsu
Maudie – Michael Timmins
Molly’s Game – Daniel Pemberton
Moomins and the Winter Wonderland – Łukasz Targosz
The Mountain between Us – Ramin Djawadi
Mudbound – Tamar-kali
The Mummy – Brian Tyler
Murder on the Orient Express – Patrick Doyle
My Cousin Rachel – Rael Jones
Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer – Jun Miyake
Okja – Jaeil Jung
Oklahoma City – David Cieri
The Only Living Boy in New York – Rob Simonsen
Only the Brave – Joseph Trapanese
Our Souls at Night – Elliot Goldenthal
Paris Can Wait – Laura Karpman
Patti Cake$ – Geremy Jasper and Jason Binnick
Phantom Thread – Jonny Greenwood
The Pirates of Somalia – Andrew Feltenstein and John Nau
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales – Geoff Zanelli
The Post – John Williams
Professor Marston and the Wonder Women – Tom Howe
The Promise – Gabriel Yared,
Pulimurugan – Gopi Sundar
Raw – Jim Williams
Roman J. Israel, Esq. – James Newton Howard
Saban’s Power Rangers – Brian Tyler
Same Kind of Different as Me – John Paesano
The Second Coming of Christ – Navid Hejazi, Ramin Kousha ve Silvia Leonetti
Served Like a Girl – Michael A. Levine
The Shack – Aaron Zigman
The Shape of Water – Alexandre Desplat
Slipaway – Tao Liu
Smurfs: The Lost Village – Christopher Lennertz
Spider-Man: Homecoming – Michael Giacchino
Split – West Dylan Thordson
The Star – John Paesano
Star Wars: The Last Jedi – John Williams
Step – Laura Karpman ve Raphael Saadiq
Stronger – Michael Brook
Suburbicon – Alexandre Desplat
Swing Away – Tao Zervas
Thank You for Your Service – Thomas Newman
Their Finest – Rachel Portman
Thelma – Ola Fløttum
Thor: Ragnarok – Mark Mothersbaugh
Three Billboards outside Ebbing, Missouri – Carter Burwell
Tickling Giants – Paul Tyan
Tommy’s Honour – Christian Henson
Trafficked – David Das
Transformers: The Last Knight – Steve Jablonsky
XXX: Return of Xander Cage – Brian Tyler ve Robert Lydecker
Victoria & Abdul – Thomas Newman
Voice from the Stone – Michael Wandmacher
Wakefield – Aaron Zigman
War for the Planet of the Apes – Michael Giacchino
Wilson – Jon Brion
Wind River – Nick Cave and Warren Ellis
Wonder – Marcelo Zarvos
Wonder Woman – Rupert Gregson-Williams
Wonderstruck – Carter Burwell
Year by the Sea – Alexander Janko

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi