Önceki Sayfa1 / 15Sonraki Sayfa

2015 Oscar Adayları Açıklandı!
Adaylar İçin Tıklayınız…

Hazırlayan: Kübra Bodur

Bu sene 87.si düzenlenecek olan Akademi Ödülleri, Akademi’den gelen son açıklamaya göre 22 Şubat 2015 Pazar gecesi düzenlenecek. Belirlenen adayların oylanması 29 Aralık 2014- 8 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 15 Ocak 2015’te de adaylar resmi olarak açıklanacak. Akademi jurisinin de ödüle layık gördüğü adaylar için son kez oy kullanımı 6-17 Şubat 2015 arasında olacak.

Tüm bu süreç başlamadan önce saygın ödüle kavuşmaya hak kazanacağı düşünülen projeler hakkında bahisler oynanmaya başladı. En büyük merakla beklenen kategori şüphesiz ki “En İyi Film” ödülü. Törene henüz aylar olmasına karşın favoriler şimdiden oluştu bile. Dolayısıyla biz de yılın favorilerini değerlendirmek adına herkesten önce Dolby Theatre’ın meşhur kırmızı halısına uzanalım.

Muhtemel adaylar;


Önceki Sayfa1 / 15Sonraki Sayfa
 • Faysal Göktaş

  Ya arkadaşlar, Editör, site yöneticisi vs her kimse şayet; yalvarıyorum şu içerikleri sayfa geçmeli yapmayın. Tek sayfada alta doğru uzatın, eminim bir çok kişi bu yüzden okumuyor/bakmıyor içeriklerinize, lütfen ilgilenin.

  • riddler21

   faysala katılıyorum.basta bakıp boyle olunca cogu zaman devamına bakmıyorum.

 • karubila razi

  katastrof (Catastrophe) bir hastalık değildir.
  Makaleyi tercüme eden ya da IMDB’den konuyu alan arkadaş, (recover from a recent catastrophe) cümlesinde recover’i görünce hemen katastrofinin bir hastalık olabileceği zannına varmış ama geniş çaplı yıkım, doğal afet falan demek katastrofi! Hikaye de böyle bir tecrübe yaşayıp kendini kurtaran bir kadının hikayesi..

  • karubila razi

   “wild” filminden bahsediyorum elbette. Site öyle düzenli ki, sayfaya yaptığım yorum, konuya mal olmuş gibi görünüyor, çok manasız…

 • timex

  Yapmayın ufak tefek hatalar bunlar. Kaç sayfalık dosyalar hazırlıyor ekip bir kaç şey gözden kaçacak tabi. Dosyadaki tespitler başarılı ayrıca. Özellikle Magic in the moonlight ve boyhood ile ilgili değerlendirmelere katılıyorum. Kişisel favorim Imitation Game de umarım bir çok dalda ödüle kavuşur.

 • sherlock

  the riot club da bence aday olabilir ilginç bir konusu ve oyuncular var ama filmin Türkiye de ne zaman vizyona gireceğini bilmiyorum..

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi